Přimdský delfín – družstva

Delfn_-_drustva_4Dne 21. června 2016 se naposledy sešli v přimdském bazénu „delfíni“ ze základních škol v  Boru a Přimdě, aby změřili své síly v závodu družstev o pohár provozovatele přimdského bazénu. Družstva tvořili žáci 4. – 9. tříd, vždy jedna dívka a jeden chlapec za každý ročník. Úkolem závodníků bylo uplavat trať 50 m co nejrychleji, výsledky byly bodovány. Nejúspěšnější byli plavci z našeho družstva Přimda „A“, kteří o jediný bod porazili družstvo ZŠ Bor a odnesli si nejen pohár za první místo v soutěži, ale též onen vytoužený putovní pohár provozovatele přimdského bazénu. Na třetím místě skončilo neúplné družstvo Přimda „B“. Nejrychlejšími závodníky byli Marián Jágrik a Michaela Křižková (oba z Boru).

Delfn_-_drustva_1Poděkování patří Plzeňskému kraji a sponzorům za zajištění hodnotných cen pro soutěžící a provozovateli přimdského bazénu, panu Josefu Langmajerovi, za poskytnuté zázemí.