Přimdský delfín

Dne 6. prosince 2017 se v Plaveckém areálu na Přimdě konaly plavecké závody Přimdský delfín – štafety. Jako obvykle se závodů zúčastnili žáci ze ZŠ Bělá nad Radbuzou, Bor a z domácí Přimdy. Setkávání těchto škol se stalo tradicí, na kterou se děti velice těší, nejen kvůli odměnám, ale hlavně kvůli setkání s kamarády z jiných škol. Žáci závodí v kategoriích: 1. až 3. třída, dále potom 4. až 5. třída, 6. až 7. třída a nakonec 8. až 9. třída. Každá škola měla v kategorii minimálně jedno družstvo štafet. Žáci v nejmladší kategorii plavali 25 metrů, ostatní plavali vzdálenost 50 metrů. Boje o stupně vítězů byly vyrovnané. Nejrychlejšího času dosáhlo družstvo Přimda A v kategorii 6. – 7. třída ve složení Jan a Tomáš Barthovi, Julie Burešová a Tereza Šafaříková. Každé dítě bylo za svůj výkon odměněno alespoň malou drobností, a tak všichni odcházeli domů s hezkým pocitem malinkého vítězství. Nejlepší tři štafety v každé kategorii si odnesli diplomy a věcné ceny.

Přimdský delfín – štafety – výsledky