Žákovský triatlon a duatlon

Ve středu 2. října se na Přimdě konal žákovský triatlon a duatlon. Na start závodu se připravilo padesát dětí z Přimdy a Stráže. Devět žáků soutěžilo v triatlonu (plavání 100 m, jízda na kole 6 km a běh 1 km), ostatní zvolili duatlon (soutěžili buď v jízdě na kole a běhu, nebo plavání a běhu).

Počasí závodníkům příliš nepřálo. Krátce po startu cyklistické části závodu se hustě rozpršelo, ale sportovci se nevzdali a až na jednu dívku závod – promočeni na kost – dokončili. Odměnou jim byl nejen dobrý pocit, že překonali sami sebe a závod dokončili, ale samozřejmě také věcné ceny, diplomy a medaile pro nejlepší soutěžící v jednotlivých kategoriích.

Poděkování patří všem závodníkům za vytrvalost i jejich vyučujícím, kteří je na závod doprovodili. A samozřejmě také všem pomocníkům, kteří závod organizačně zajistili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *