Žákovský triatlon a duatlon

Ve středu 2. října se na Přimdě konal žákovský triatlon a duatlon. Na start závodu se připravilo padesát dětí z Přimdy a Stráže. Devět žáků soutěžilo v triatlonu (plavání 100 m, jízda na kole 6 km a běh 1 km), ostatní zvolili duatlon (soutěžili buď v jízdě na kole a běhu, nebo plavání a běhu).

Počasí závodníkům příliš nepřálo. Krátce po startu cyklistické části závodu se hustě rozpršelo, ale sportovci se nevzdali a až na jednu dívku závod – promočeni na kost – dokončili. Odměnou jim byl nejen dobrý pocit, že překonali sami sebe a závod dokončili, ale samozřejmě také věcné ceny, diplomy a medaile pro nejlepší soutěžící v jednotlivých kategoriích.

Poděkování patří všem závodníkům za vytrvalost i jejich vyučujícím, kteří je na závod doprovodili. A samozřejmě také všem pomocníkům, kteří závod organizačně zajistili.

Zaměstnání

Základní škola Přimda, okres Tachov, příspěvková organizace hledá kvalifikovaného učitele/ kvalifikovanou učitelku tělesné výchovy, informatiky a občanské a rodinné výchovy. Žádosti s životopisem zasílejte na adresu ZŠ Přimda, Školní 264, 348 06 Přimda, nebo na e-mail: zsprimda@seznam.cz. Informace na telefonních číslech 374 616 543, 602 838 802.