Německý jazyk – 7. třída

3. týden

Hezký den všem. Jelikož se zřejmě ještě dlouho neuvidíme, mám pro vás na týden nové úkoly 🙂

Jak už víte, zkusíme pracovat s novou aplikací, kde si budete procvičovat slovíčka. Také v této aplikaci připravím na každý týden malý testík. J První testík si vypracujete 31. 3. mezi 8 – 18 hodinou. Čas vypracování nechám na vás. Po vypracování se vám také zobrazí, jak jste byli úspěšní. Pracujte samostatně, program každému vygeneruje jiná slovíčka!

Pokud jste tak ještě neučinili, napište e-mail p. uč. Anděl Valečkové, ta vám zašle přihlašovací kód. Po přihlášení zjistíte, že jsem vám připravila první balíček slovíček, kterým si zopakujete slovíčka lekce 1.3. Následující úterý se vám spustí testík. Jak jsem již zmínila, první testík budete vyplňovat 31. 3. 🙂

Email na paní učitelku: primdazs@gmail.com

Odkaz na aplikaci:  https://wocabee.app/app/?lang=CZ

Jelikož byste měli mít vypracovaná všechna cvičení z lekce 1.3, procvičujte slovíčka a zpracujte koláž, kterou jsme měli dělat ve škole. Víte, že jste si vybírali zpěváka, herce, youtubera či sportovce. Bohužel jsem vám již nestihla vytisknout jejich fotky. Napište tedy do školních sešitů hezky nadpis – jejich jméno – a k nim vyhledejte potřebné informace. Vycházejte ze vzoru, který je na str. 30 / pracovní sešit.

Až budete mít koláž hotovou, vyfoťte a pošlete na Messenger.

Pracujte, pamatujte, že ještě nejsou prázdniny. Pokud nebudete pracovat nyní, budu po vás chtít tyto úkoly po návratu do školy, neutečete jim 🙁

Opatrujte se, MD

1. a 2. týden

Pracujte prosím v pracovním sešitu:

Str. 34

Str. 38, 39

Str. 40, 41, 42

Doplňujte dle zadání. Vše si ve škole společně zkontrolujeme.

Pokud budete doma déle, přesuneme se do další lekce. Nezapomínejte procvičovat slovíčka!!!