Prezentace projektu

Projekt jsme představili spolužákům a rodičům při rodičovských schůzkách (18. listopadu 2015), během projektového Dne Evropy (9. května 2016), Dne cizí země (20. května 2016, „global village“ v rámci projektu Edison), na školní akademii (24. června 2016), jíž se zúčastnili nejen žáci, ale i jejich rodiče a další veřejnost, a během slavnostního zakončení školního roku v tělocvičně školy.

Informovali jsme o něm také v místním tisku (Tachovský deník, Přimdský zpravodaj). Odkaz na stránky Tachovského deníku, kde je rovněž zmínka o našem projektu:

Prezentace našeho projektu během tzv. global village (v rámci projektu Edison):

Prezentace projektuPrezentace projektu

NástěnkyNástěnkyNástěnky

Školní akademieŠkolní akademie – moderátor Jonáš JunekSlavnostní zakončení školního roku 2016-17 – ocenění žáků pracujících na projektu

Prezentace projektu při schůzkách SRPŠPrezentace projektu při schůzkách SRPŠPrezentace projektu při schůzkách SRPŠ

Děti pracující na projektu připravily pro své mladší kamarády dva projektové dny, během nichž si mohli vyzkoušet některé z dovedností, které se žáci pracující na projektu naučili.

Malování holýma rukamaMalování holýma rukamaTkaní

Barvení látek přírodními barvivyLukostřelbaPečení chleba na klacku