Reisen macht uns Spaß

logo

Tři partnerské školy vytvořily společnou cestovní kancelář. Každá pobočka cestovní kanceláře měla svého maskotka – cestovatele, který během projektu navštívil partnerské školy. Naším cestovatelem byl černý medvídek jménem Ondřej Řeřicha z Přimdy. Díky mnoha projektům měli naši žáci řadu možností vycestovat do zahraničí. Fotografie z těchto cest i z cest soukromých s rodiči zpracovávali formou prezentací i různých kvízů pro své kamarády. Projekt Reisen macht uns Spaß tak byl propojen s projektem Culture and History without Borders: Success in Diversity, Diversity in Success, který je financován z programu Erasmus+ a také s projektem Přátelství bez hranic – Priateľstvo bez hraníc, který finančně podpořil Plzeňský kraj. Do projektu byli zapojeni žáci 9. třídy. Projekt jsme realizovali ve dvou školních rocích, komunikačním jazykem byla němčina.

Reisen macht uns SpaßReisen macht uns SpaßReisen macht uns Spaß