eTwinning 2018-19

Projekty 2018 - 19

• Přátelství bez hranic - Priateľstvo bez hraníc - Przyjażń bez granic
  • Entdecke Polen mit Bolek und Lolek
  • The world of children's dreams
  • Teach me your language

Projekt Entdecke Polen mit Bolek und Lolek byl oceněn Národním certifikátem kvality

etwinning

Visibility of eTwinning projects - Newsletter 9

Online verze

Pdf verze: Visibility of eTwinning projects - Newsletter 9 (16.3 MB)

Demokracie v nás

Kromě projektů jsme se zapojili i do eTwinningové hry Demokracie v nás, kterou připravil DZS u příležitosti květnových voleb do Evropského parlamentu a 30. výročí sametové revoluce v roce 2019. Jejím cílem bylo podpořit povědomí žáků o činnosti Evropského parlamentu a fungování principů zastupitelské demokracie. Jednotlivé úkoly byly spjaty se zastupitelskou demokracií na třech úrovních:

* místní/komunální (zastupitelstvo obce/kraje),

* celostátní (Parlament ČR),

* evropské (Evropský parlament).

Více informací v přiloženém plakátu: eTw-hra-plakat (244.76 kB)

Do soutěže se úspěšně zapojili žáci 4., 8. a 9. třídy, kteří si za svoji práci převzali na konci roku drobné odměny od DZS.

EUPřimďáčci.cz008 TEAMČechotnamci

Infoseminář

Dne 27. března 2019 se v naší škole konal infoseminář, který byl určen nejen zájemcům o eTwinning. Zúčastnili se jej nejen pedagogové z naší školy, nabídku přijali i vyučující z několika okolních škol (MŠ Přimda, ZŠ Zárečná Tachov, ZŠ a MŠ Rozvadov, ZŠ a MŠ Hošťka). Seminář vedly Mgr. Hana Onisková a Mgr. Aneta Psotová z Domu zahraniční spolupráce.

Infoseminář Infoseminář